Harald Wiberg akvarell

Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIBERG, Harald ( 1908-1986): Skogslandskap, signerad och daterad Harald Wiberg 1930, akvarell, 18x23 cm

175311

2013-03-22