C Berndtsson oljemålning

C Berndtsson oljemålning
C Berndtsson oljemålning
C Berndtsson oljemålning
C Berndtsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BERNDTSSON, C. (1900-tal): Landskap, signerad C Berndtsson-45, olja på pannå, 36x56 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm

175315

2013-03-22