Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
BERNDTSSON, C. (1900-tal): Landskap, signerad C Berndtsson-45, olja på pannå, 36x56 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm
175315
2013-03-22