Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOPPAR med fat, 3 st., porslin, Kina, omkring 1700-tal, dekor i camaiaux och guld av alliansmonogram, fatens diameter 13 cm
Obetydliga nagg
175336
2013-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här