Tekoppar med fat exportporslin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOPPAR med fat, 3 st., porslin, Kina, omkring 1700-tal, dekor i camaiaux och guld av alliansmonogram, fatens diameter 13 cm

Obetydliga nagg

175336

2013-03-20