Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEBURK, BÄGARE, med hänkel, porslin, Kina, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 12,5-15,5 cm
Bägare med lagningar
175373
2013-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här