Kinesisk tedosa och mugg

Kinesisk tedosa och mugg
Kinesisk tedosa och mugg
Kinesisk tedosa och mugg
Kinesisk tedosa och mugg
Kinesisk tedosa och mugg
Kinesisk tedosa och mugg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEBURK, BÄGARE, med hänkel, porslin, Kina, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 12,5-15,5 cm

Bägare med lagningar

175373

2013-03-20