Barris Marilynfoto
Valmis
2013-03-21
175381
| Korkein tarjous | 5 800 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
BARRIS, George (USA, född 1928): Marilyn på beachen, signerad George Barris, OneWest edition, 123/200, daterad 5-16-2006, 48x38 cm