Vas i famille verte

Vas i famille verte
Vas i famille verte
Vas i famille verte
Vas i famille verte
Vas i famille verte
Vas i famille verte

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille verte av figurala scener samt blommor, höjd 35 cm

Retuscherade lagningar

175392

2013-03-21