Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Stilleben, monogramsignerad och daterad OH 39?, olja på pannå, 41x32,5 cm
175393
2013-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här