Blandteknik av Nils Kreuger
2013-03-24
175397
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KREUGER, Nils (1858-1930): Hästar i landskap, signerad och daterad N Kreuger 1894, blandteknik, bildyta 16x42 cm