Karin Ögren olja

Karin Ögren olja
Karin Ögren olja
Karin Ögren olja
Karin Ögren olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ÖGREN, Karin (född 1956): "Minnet V - the memory", signerad och daterad a tergo Karin Ögren 1994, olja på duk, 190x129 cm

175398

2013-03-30