Olle Ängkvist olja
Valmis
2013-03-31
175402
| Korkein tarjous | 13 500 SEK |
| Arviointi | 7 000 SEK |
ÄNGKVIST, Olle (född 1922): "Regnmakarens matta" signerad och daterad Olle Ängkvist -82, olja på duk uppfäst på pannå, 152x121 cm