Olle Ängkvist olja

Olle Ängkvist olja
Olle Ängkvist olja
Olle Ängkvist olja
Olle Ängkvist olja

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ÄNGKVIST, Olle (född 1922): "Regnmakarens matta" signerad och daterad Olle Ängkvist -82, olja på duk uppfäst på pannå, 152x121 cm

175402

2013-03-31