Oljemålning av E. Wallin

Oljemålning av E. Wallin
Oljemålning av E. Wallin
Oljemålning av E. Wallin
Oljemålning av E. Wallin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALLIN, Edgar (1892-1963): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Edgar Wallin 1946, olja på pannå, 43x55 cm

175403

2013-03-24