Ingemar Svensson skulptur

Ingemar Svensson skulptur
Ingemar Svensson skulptur
Ingemar Svensson skulptur
Ingemar Svensson skulptur
Ingemar Svensson skulptur
Ingemar Svensson skulptur

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSSON, Ingemar (född 1933): Klot, signerad och daterad 1992, patinerad koppar, höjd med sockel 132 cm, klotets mått, höjd 38 cm, bredd 35 cm

Träsockel med skador

175406

2013-03-31