Interiör av H Nordenberg

Interiör av H Nordenberg
Interiör av H Nordenberg
Interiör av H Nordenberg
Interiör av H Nordenberg

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NORDENBERG, Henrik (1857-1928): Interiör med syende kvinna, signerad Henrik Nordenberg, olja på duk, 61x51 cm

175408

2013-03-24