Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NORDENBERG, Henrik (1857-1928): Interiör med syende kvinna, signerad Henrik Nordenberg, olja på duk, 61x51 cm
175408
2013-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här