Einar Jolin olja
2013-03-22
175430
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben, signerad och daterad Jolin 1945, olja på duk, 23x32 cm