Stilleben daterat 1936

Stilleben daterat 1936
Stilleben daterat 1936
Stilleben daterat 1936
Stilleben daterat 1936

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJESSON, Bror (1903-87): Stilleben, monogramsignerad och daterad 1936, olja på duk, uppklistrad på pannå, 40x32 cm

175431

2013-03-22