Stockholmsmotiv av A Hamborn
Vollendet
2013-03-22
175434
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
HAMBORN, Axel (1892-1987): "Strömmen", signerad Hamborn, olja på pannå, 22x26 cm