Stockholmsmotiv av A Hamborn

Stockholmsmotiv av A Hamborn
Stockholmsmotiv av A Hamborn
Stockholmsmotiv av A Hamborn
Stockholmsmotiv av A Hamborn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HAMBORN, Axel (1892-1987): "Strömmen", signerad Hamborn, olja på pannå, 22x26 cm

175434

2013-03-22