Erik Olsson olja

Erik Olsson olja
Erik Olsson olja
Erik Olsson olja
Erik Olsson olja
Erik Olsson olja
Erik Olsson olja

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLSON, Erik (1901-1986): Påskmorgon, signerad och daterad E.O. 45, olja på duk, 24x35 cm

175436

2013-03-22