Blandteknik Albert Johansson

Blandteknik Albert Johansson
Blandteknik Albert Johansson
Blandteknik Albert Johansson
Blandteknik Albert Johansson
Blandteknik Albert Johansson
Blandteknik Albert Johansson

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Fata Morgana V", signerad Albert Johansson, daterad a tergo Öland 1983, blandteknik på pannå, 85x100 cm, med dedikation a tergo " Till min hustru Margot"

175471

2013-03-21