Stockholmsmotiv av G. Laporte

Stockholmsmotiv av G. Laporte
Stockholmsmotiv av G. Laporte
Stockholmsmotiv av G. Laporte
Stockholmsmotiv av G. Laporte

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAPORTE, Georges (Frankrike, 1926-2000): Vy mot Stadshuset, signerad G. Laporte, olja på duk, 42x33 cm

175482

2013-03-21