Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LAPORTE, Georges (Frankrike, 1926-2000): Vy mot Stadshuset, signerad G. Laporte, olja på duk, 42x33 cm
175482
2013-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här