Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NORLING, Thapani (Finland, f. 1955), fartygsporträtt av Rederi AB Sveas passagerarångare "S/S Aeolus", signerad Th. Norling, olja på duk, 29,5x59 cm
175485
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här