Måns Hjernquist akvarell fågel

Klubbat för:

6 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

HJERNQUIST, Måns (född 1976): Änder, signerad och daterad Måns Hjernquist -99, akvarell, 55,5x76,5 cm

Kuntoraportti

175507

Päivämäärä:

2013-03-26