Måns Hjernquist akvarell fågel
Klubbat för:
6 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
HJERNQUIST, Måns (född 1976): Änder, signerad och daterad Måns Hjernquist -99, akvarell, 55,5x76,5 cm
Kuntoraportti
175507
Päivämäärä:
2013-03-26