Carl-Oscar Avén terracotta

Carl-Oscar Avén terracotta
Carl-Oscar Avén terracotta
Carl-Oscar Avén terracotta
Carl-Oscar Avén terracotta
Carl-Oscar Avén terracotta
Carl-Oscar Avén terracotta
Carl-Oscar Avén terracotta
Carl-Oscar Avén terracotta

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

AVÉN, Carl-Oscar (1894-1984): Flickansikte, signerad och daterad CO Avén 1962, terracotta, total höjd med sockel 35 cm

175512

2013-03-20