Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALSTRÖM, Per (född 1961): "Black - capped Kingfisher" - Kinesiska muren, Beijing, Kina, signerad och daterad Per Alström 1989, akvarell, 27x38 cm, Latin: Halcyon pileata
175559
2013-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här