Per Alström akvarell fågel

Per Alström akvarell fågel
Per Alström akvarell fågel
Per Alström akvarell fågel
Per Alström akvarell fågel
Per Alström akvarell fågel
Per Alström akvarell fågel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALSTRÖM, Per (född 1961): "Black - capped Kingfisher" - Kinesiska muren, Beijing, Kina, signerad och daterad Per Alström 1989, akvarell, 27x38 cm, Latin: Halcyon pileata

175559

2013-03-26