Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Karlbergskanalen - Stockholm, signerad och daterad E. Tryggelin 26/6 1918, olja på duk fäst på pannå, 22x30,5 cm
175568
2013-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här