Allan Österlind akvarell
2013-03-24
175574
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ÖSTERLIND, Allan (1855-1938): Byscen med spanjorskor, akvarell, signerad Osterlind, 45x32 cm
Trasigt glas