Allan Österlind akvarell

Allan Österlind akvarell
Allan Österlind akvarell
Allan Österlind akvarell
Allan Österlind akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖSTERLIND, Allan (1855-1938): Byscen med spanjorskor, akvarell, signerad Osterlind, 45x32 cm

Trasigt glas

175574

2013-03-24