Bertel Bertel-Nordströ oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Vy mot Kastellholmen, Stockholm, signerad och daterad Bertel-Nordström 1956, olja på duk, 45x55 cm

Smärre krackeleringar

175578

2013-03-24