Kinesisk sidenmålning

Kinesisk sidenmålning
Kinesisk sidenmålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, 1900-talets andra hälft, sittande flicka, akvarell, 48x18 cm

175582

2013-03-24