Kinesisk sidenmålning

Kinesisk sidenmålning
Kinesisk sidenmålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, 1900-talets andra hälft, fågel och blommor, akvarell, 67x32 cm

Veck

175583

2013-03-24