Gudrun Key-Åberg litografi

Gudrun Key-Åberg litografi
Gudrun Key-Åberg litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KEY-ÅBERG, Gudrun (född 1925): Komposition, signerad Gudrun Key Åberg, 206/260, färglitografi, 40x38 cm

175586

2013-03-24