Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TESKEDAR, 11 st, silver, stämplade Johan Peter Larsson (1871-1887) Halmstad 1879, gammalfransk modell, vikt ca 134 g
Smärre brukslitage
175604
2013-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här