0

0
0
0
0
0
0

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TESKEDAR, 11 st, silver, stämplade Johan Peter Larsson (1871-1887) Halmstad 1879, gammalfransk modell, vikt ca 134 g

Smärre brukslitage

175604

2013-03-20