Förlaga till reklamskylt SAL
Vollendet
2013-03-23
175623
| Höchstes Gebot | 14 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
REKLAMSKYLT, Svenska Amerika Linien, fartygsinteriör, oidentifierad konstnär, olja på pannå, 100x62 cm
Skador