Förlaga till reklamskylt SAL
Closed
2013-03-23
175623
| Sold for | 14 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
REKLAMSKYLT, Svenska Amerika Linien, fartygsinteriör, oidentifierad konstnär, olja på pannå, 100x62 cm
Skador