Dosa med agat

Dosa med agat
Dosa med agat
Dosa med agat
Dosa med agat
Dosa med agat
Dosa med agat
Dosa med agat
Dosa med agat
Dosa med agat
Dosa med agat

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DOSA, med lock, förgylld koppar, infälld agatplatta i locket, dekor med rocailler, 1800-tal, höjd 3, 7,5x6 cm

175626

2013-03-21