Olle Krantz olja
Valmis
2013-03-27
175640
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
KRANTZ, Olle (1906-1999): "Morgon vid stranden", signerad a tergo Olle Krantz, olja på duk, 100x80 cm