Svenska Amerikalinien affisch
Vollendet
2013-03-23
175669
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
EVERS, Carl (18/1900-tal), affisch Svenska Amerikalinien "M. S. Stockholm", omkring 1950, signerad i trycket, 49x69 cm
Smärre fläckar och skador, ej examinerad utanför ram