Danka Jaworska olja

Danka Jaworska olja
Danka Jaworska olja
Danka Jaworska olja
Danka Jaworska olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAWORSKA, Danka (född 1951): Kurtiserande par, signerad Danka samt Danka Jaworska a tergo, olja på duk, 61,5x50 cm

175678

2013-03-24