Axel Lind olja

Axel Lind olja
Axel Lind olja
Axel Lind olja
Axel Lind olja

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

LIND, Axel (1907-1984): Kustbild med tall, signerad Axel Lind, olja på duk, 77,5x45,5 cm

175679

2013-03-24