Victor Vasarely färgserigrafi

Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VASARELY, Victor (Ungern/Frankrike, 1908-1997): "Duo-Pal", signerad Vasarely, numrerad 18/190, blindstämpel Editeur Denise René, färgserigrafi, 84x42 cm

175680

2013-04-04