Stolar med rottingrygg NK

Stolar med rottingrygg NK
Stolar med rottingrygg NK
Stolar med rottingrygg NK
Stolar med rottingrygg NK
Stolar med rottingrygg NK
Stolar med rottingrygg NK
Stolar med rottingrygg NK
Stolar med rottingrygg NK

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 7 st, med rottingrygg, 1930-tal, Nordiska Kompaniet, 6 stolar skyltmärkta NK R 40279
PROVENIENS: Visades i skylten på varuhuset Nordiska Kompaniets vårutställning år 1937

Renoveringsobjekt

175687

2013-03-25