Stolar med rottingrygg NK
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 7 st, med rottingrygg, 1930-tal, Nordiska Kompaniet, 6 stolar skyltmärkta NK R 40279
PROVENIENS: Visades i skylten på varuhuset Nordiska Kompaniets vårutställning år 1937
Renoveringsobjekt
175687
2013-03-25