Manabu Mabe litografi
2013-03-27
175699
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MABE, Manabu (1924-1997): Komposition, signerad och daterad Mabe 1983, numrerad 44/100, litografi, 43x61 cm