Gunilla Mann färglitografi

Gunilla Mann färglitografi
Gunilla Mann färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANN, Gunilla (född 1947): Stockholm, signerad och numrerad Gunilla Mann 220/290, färglitografi, bladstorlek 30x44 cm

175712

2013-03-24