Ron Lior färgserigrafi

Ron Lior färgserigrafi
Ron Lior färgserigrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RON, Lior, (född 1971): Brunett, signerad Lior och numrerad 63/250, färgserigrafi, bladstrorlek 54x84 cm

175720

2013-03-25