Oidentifierad konstnär affisch SAL

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SWEDISH AMERICAN LINE AFFISCH, omkring 1960-tal, signerad Feder i trycket, Isacsons Gbg, 100x63 cm

Ej examinerad utanför ram

175721

2013-03-23