Georg Schmidt etsning

Georg Schmidt etsning
Georg Schmidt etsning
Georg Schmidt etsning
Georg Schmidt etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SCHMIDT, Georg Friedrich (1712-1775): Rembrandts mor, efter Rembrandt, etsning, 16,5x12 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm

Smärre fläckar

175726

2013-03-28