Charles Sjöholm olja på duk

Charles Sjöholm olja på duk
Charles Sjöholm olja på duk
Charles Sjöholm olja på duk
Charles Sjöholm olja på duk

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): "Strand Café", vid Norrmälarstrand, signerad C Sjöholm, olja på duk, 54x65 cm

175733

2013-03-25