Eric H Olsson färglitografi

Eric H Olsson färglitografi
Eric H Olsson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLSON, Eric H. (1909-1995): Komposition, signerad Erik H. Olsson, 2/100, färglitografi, 50x55 cm

Ska varar 2/100

175741

2013-03-26