Lars-Olov Wiberg oljemålning

Lars-Olov Wiberg oljemålning
Lars-Olov Wiberg oljemålning
Lars-Olov Wiberg oljemålning
Lars-Olov Wiberg oljemålning
Lars-Olov Wiberg oljemålning
Lars-Olov Wiberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIBERG, Lars-Olov (född 1944): Hundarna i rum - ur Hundtämjaren, signerad och daterad LO Wiberg -78, olja på duk, 94,5x102 cm

175749

2013-03-21